O mně

Aleš Mergl, EFA

Celý můj profesní život je spojený s financemi. Jako profesionální majetkový poradce vedu poradenskou kancelář, kde se svými kolegy pomáháme naplňovat investiční cíle našich klientů.

Přístup naší poradenské kanceláře je založen na:

✔ Maximálním pochopení klientovi situace
✔ Ujasnění a uspořádání cílů
✔ Nalezení způsobu jejich řešení a financování
✔ Identifikaci a eliminaci rizik
✔ Návrhu a realizaci řešení

Tímto naše spolupráce teprve začíná!!!

Důležitým krokem je pravidelná a průběžná kontrola naplňování vašich cílů s ohledem na měnící se okolnosti jak ve vašem životě, tak ve finančním světě.

Čeho si na mě klienti nejvíce cení?

✔ Profesionalita a zkušenosti.
Financím se věnuji již 25 let. Jsem držitelem prestižního titulu EFA. Jeho získání je podmíněno prokázáním vysoké úrovně znalostí z oblasti finančního plánování a klade důraz na průběžné vzdělávání jeho držitelů.

✔ Lidský přístup.
Jsem normální chlap. Manžel, otec 3 dětí. Sportovec i zahrádkář. Principy, které používám k naplnění cílů svých klientů, používám i sám

✔ Dlouhodobost.
Již mám něco odžito. Zažil jsem prasknutí technologické bubliny, finanční – realitní krizi v roce 2008. Na druhou stranu i dlouhá léta býčích trhů. Zkušenosti z těchto okamžiků dokážu přetavit do správné alokace aktiv, které jsou součástí investičních plánů našich klientů.

Nabyté zkušenosti předávám kolegům ve svém týmu a společně budujeme firmu, která pomáhá těm kdo pomoci chtějí a naši pomoc ocení.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 v poradenském mandátu