Pan doktor Mergl je pro mě příkladem opravdu profesionálního finančního poradce. Se všemi jeho službami jsem byl zatím naprosto spokojen. Při provádění finanční analýzy a optimalizačním návrhu zohlednil všechny požadavky naší rodiny a ke všemu co mě zajímalo dokázal podat patřičné vysvětlení. I přes mou počáteční nedůvěru, kterou prolomil svým profesionálním přístupem, mohu jeho služby doporučit.

                                                                                  Ing. Václav Zouhar, Brno

 

Na finančního poradce společnosti Fincentrum pana RNDr. Aleše Mergla jsme se obrátili na doporučení člena naší rodiny. Pan Mergl si s námi nejdříve prošel naše prioritní finanční cíle, současné finanční možnosti a v souvislosti s tím i produkty z oblasti financí a pojišťovnictví, které již naše rodina měla nasmlouvané. Tyto informace komplexně analyzoval a následně nám předložil produktové portfolio na míru tak, aby přesně odpovídalo našim finančním cílům a možnostem. Všechny smlouvy a související dokumenty nám uspořádal do přehledného šanonu a  při administraci smluv zařídil vše nezbytné. Dále nás ujistil, že tímto naše společná spolupráce teprve začíná a při jakékoliv pojistné události, změně finanční situace u nás v rodině či jiné obdobné situace v rodině spojené s financemi, se na něj můžeme s důvěrou obrátit. Finančního poradce pana Mergla můžeme všem vřele doporučit.

                                                                                  Ing. Pavel Neplech, Brno

 

Hledali jsme v rámci investic svých finančních prostředků profesionálního poradce. Po několika neúspěšných krocích se nám podařilo najít specialistu, který je ve své činnosti odborník. Pan doktor Mergl nám pomohl odborně a věcně zpracovat finanční návrh a postup, při kterém jsme ušetřili značné finanční prostředky. Dále nám pomohl investovat finanční prostředky tak, aby rodina, při ztrátě zaměstnání nebo nemoci, mohla plnit své finanční závazky vůči finančním ústavům a bankám. Dále navrhl systém dalšího postupu při finančních transakcích a možnosti dalších finančních úspor. Vážíme si jeho spolupráce a vstřícných kroků a počítáme s jeho vysoce odbornými kvalitami i v budoucnu.

                                                              MUDr. Dana Šimánková, Brno

 

S prací pana Mergla jsem byla já i manžel velice spokojeni, vždy když jsme potřebovali,  tak si na nás udělal čas a velice dobře nám pomohl vyřešit veškeré naše problémy s financemi. Oceňujeme i servis v rámci, kterého nám pan Mergl hlídá všechny možné nové výhodné nabídky z finančního trhu.

                                                                                                 Yvona Aufová, Brno

 

S ohledem na moji časovou vytíženost nebylo možné, abych se sám a efektivně staral o svoje finanční a další záležitosti, takže jsem velice uvítal od pana Mergla provedený rozbor a finanční optimalizaci. S jeho službami v oblasti finančního poradenství jsem velice spokojen. Cením si zejména jeho osobního přístupu, toho že jsem se na jeho rady a doporučení vždy mohl spolehnout. Tato důvěra vedla ke zhodnocení mých finančních prostředků, takže neváhám doporučit jeho služby i dalším klientům.

                                                                           Ing. Vladimír Krutiš, Brno

                                                                                            

S panem RNDr. Alešem Merglem spolupracujeme od r. 2003. Řešili jsme financování našeho nového bydlení. Pan Mergl nám byl velmi nápomocen. Loni jsme se rozhodli zkonsolidovat naše dluhy. Tady nám pan Mergl trpělivě ukazoval možná řešení naší finanční situace, ochotně pomohl s vyřízením potřebných dokumentů, vysvětlil nám potřebné kroky z naší strany a posléze se zpětně dotazoval na jejich stav a tím zajistil hladký průběh celého procesu. Přístup pana Mergla je vždy profesionální, trpělivý, ochotný  a přátelský. Je připraven klientovi vždy poradit dle jeho aktuální situace a požadavků. Jeho služby mohu jen doporučit.

                                                                          Ing. Martin Knotek, Židlochovice

 

Pana RNDr. Aleše Mergla jsem poznal před cca 10ti lety, kdy mi zajišťoval půjčku pro nákup rodinného domu. Pomohl nám i s výběrem vhodného rizikového pojištění pro celou rodinu. Veškerá čerpání pojistného plnění při úrazech dětí nám pak velmi ochotně s pojišťovnou vždy vybavil. Zajistil nám rovněž výhodná umístění přebytečných finančních prostředků tak, aby i při klesajících úrocích na všech spořících produktech přinesly dobrý zisk při malé rizikovosti. Nejvíce si cením jeho několikerého pozvání na semináře, které mně a některým mým příbuzným či známým pomohly zvýšit finanční gramotnost. Přístup pana Mergla je opravdu profesionální, a přitom naprosto transparentní a srozumitelný každému. Při stanovování řešení vychází z potřeb klienta a snahy mu pomoci. Proto mohu jeho služby doporučit naprosto všem.

Stanislav Foltýn, Brno