Pro širokou veřejnost pravidelně pořádáme workshopy na téma

„Jak pracovat na své finanční nezávislosti“

 

Nejblížší termín

bude upřesněn

Čechyňská 5, Brno

 

Během workshopu prožijete 30 let života s jednou modelovou rodinou a na vlastní kůži poznáte sílu jednotlivých finančních rozhodnutí, které mají zásadní dopad na konečný finanční majetek rodiny

Dozvíte se například: 

  • Jaké finanční strategie používat. Které Vás s vysokou pravděpodobností dovedou k finanční nezávislosti, a které jsou naopak rizikové.
  • Které dluhy jsou dobré a které špatné.
  • Jak je důležité při budování finanční nezávislosti mít správně nastavenou hypotéku.
  • Jakou roli hraje vzdělání při tvorbě finančního majetku.
  • Má pojištění smysl nebo je to zbytečný výdaj?

 

Zkrátka během workshopu se nejen pobavíte, ale hlavně si odnesete řadu poznatků, které můžete ihned začít používat a začít tak zvyšovat svůj životní standard.

Pokud Vás zajímá jak se stát rentiérem a chcete poznat principy, které vedou k finanční nezávislosti, přijměte pozvání na tento workshop.

Stačí, když mi na uvedený kontakt napíšete a já vás zařadím na některý z plánovaných termínů.

Účast na workshopu je ZDARMA.

Těším se na setkání s Vámi.

 

Ohlasy a poznatky některých účastníků workshopu

 

Získal jsem větší nadhled nad tím jak pracovat s penězi.

Tomáš Sadílek, Břeclav

Největším přínosem tohoto workshopu pro mě, bylo poznat, jak je důležitý komplexní pohled na osobní finance. Jak je důležité správné nastavení finanční strategie s ohledem na konkrétní finanční potřeby.

Romana Němcová, Břeclav

Uvědomil jsem si jak je ve finančním plánování důležitá strategie. Jak velkou roli hraje správné zajištění rizik, která mohou mít vliv na ztrátu našeho příjmu či majetku.

Vladislav Stehno, Přibyslav

Velice poutavá forma vzdělávání. Doporučuji všem, kteří si chtějí rozšířit obzory v oblasti osobních financí.

Jan Gadziala, Břeclav

Na workshopu jsem se v praxi přesvědčil, že na splnění některých životních cílů je třeba dostatek času. Nikdy v životě nebudu mít více času než právě teď.

Tomáš Měcháček, Brno

Reálně jsem si vyzkoušel jak s penězi nakládat, aby neztrácely hodnotu a pracovaly pro mě. Dostalo se mi i konkrétních informací jaké finanční strategie používat.

Ondřej Mikušek, Brno

Prožila jsem 30 let života nanečisto :-). Špatná rozhodnutí, které jsem v souvislosti s penězi udělala, mě v reálném životě nic nestály. Byla to vynikající zkušenost. Doporučuji.

Alžběta Hepplerová, Brno

Při workshopu jsem poznala, jak nenadálé události mohou změnit finanční stabilitu příjmů rodiny a jak v těchto situacích mohou pomoci produkty jako jsou pojistky.

Kateřina Veselá, Brno